WoW

Rasy

Krvaví elfové

Téměř 7.000 let Vysocí Elfové obdělávali jejich zářící, kouzelné království, ukryti v hájích Quel'Thalasu. Avšak třetí válka a s ní vpád Nemrtvé Pohromy, kterou vedl rytíř smrti Arthas, všechno změnila…

Pohroma zaútočila na mocné království Vysokých Elfů, kteří ač se snažili sebevíc nakonec podlehli. Rytíř smrti využil Sluneční studnu – mocný zdroj veškeré magické energie Vysokých Elfů – k oživení Kel'Thuzada, čímž studnu navždy zničil.
Z přenádherné domoviny Vysokých Elfů, která přetrvala více než sedm tisíc let, nezbylo téměř nic. Skupinka přeživších, vedena posledním žijícím princem Kael'thasem, přejmenovala svůj národ na Krvavé Elfy na počest všech, kteří padli v boji proti Pohromě.
Kael'thas žíznící po pomstě se připojil k tažení proti Pohromě v Lordaeronu, avšak zde se setkal s podezíráním a dokonce přímým nepřátelstvím, ze strany lidí. Proto se připojil k nagům a společně se vydali do roztříštěné země, známé jako Outland, za vůdcem nagů Illidanem. Ten přislíbil Kael'thasovi pomstít svůj mrtvý lid a utišit jejich bolestný hlad po magii zapříčiněný ztrátou magické energie ze Sluneční studny. Nyní Krvaví Elfové hledají nové prostředky k obraně před Pohromou.

Tato rasa je hratelná pouze s datadiskem The Burning Crusade.

Povolání: Hunter, Mage, Paladin, Priest, Rogue, Warlock
Jezdecké zvíře:Hawkstrider
Startovní oblast: Sunstrider Isle,Eversong Wood
Hlavní město: Silvermoon City

Výhody:
Arcane Affinity - pasivní
+10 do povolání enchanting.

Mana Tap – aktivní (30 vteřin cooldown)
Vysaje z cíle 51 many (zvyšuje se s levelem) a dá vám mana tap effect.Můžete mít na sobě maximálně tři mana tap effecty najednou.Maximální vzdálenost ze které můžete vysávat je 30 yardů.

Arcane Torrent – aktivní (2 minuty cooldown)
Zabrání všem nepřátelům v okolí 8 yardů kouzlit po dobu 2 vteřin. Současně získáte 5 many (zvyšuje se s levelem) za každý uložený mana tap efekt. Roguové získávají místo many 10 energie za jeden mana tap.

Magic Resistance - pasivní Rezistence proti všem druhům magie zvýšena o 5.

Blood elfka
Žádné komentáře