WoW

Downloads

http://www.gamershell.com/download_37538.shtml
Posledni komentare
10.04.2015 22:08:14: www.oricosmetics.cz Oriflame registrace www.ori-cosmetics.cz Oriflame katalog www.krasa365.cz Orif...
hkcounter.zip, (36.11kB)
HKCounter je skvělý addon pro všechny příznivce PvP. Shromažďuje statistiky o každém Battlegroundu a vytváří perfektní historii ze všech vyhraných/proh­raných/nedokončených BG, které se dají filtrovat a třídit.
x-perl.zip, (592kB)
X-Perl změní k nepoznání polovinu celkového vzhledu grafického rozhraní hry. Nahradí zobrazení zameřeného cíle (targetu), zobrazování skupin, raidu, cíl cíle (target->targetu), zobrazení okna peta, prostě vše co je v originální hře tak ohavné
grid.zip, (383.54kB)
Grid je velmi užitečný addon pro healery. Zobrazuje hráče v dosahu které je možné healovat, jejich staty, dotky, aggro a mnoho dalších velmi užitečných informací pro úspěšný heal.
quest-helper.zip, (5.27MB)
Quest Helper je WoW addon který napomáhá efektivně organizovat questy, graficky znázorňuje na mapě místa NPC kde jsou questy nabrané, místa kde se plní jednotlivé úkoly z questů a v neposlední řadě ukazuje virtuální cesty určující optimální pořadí a směr provádění.