WoW

Povolaní

Mage(Mág)

Tento typ povolaní bych hned z kraje charakterizoval na vynikajícího bojovníka a záleží jen na Vás jak vám budete vyhovovat.

Prvně bych mága rozdělil na 3 skupiny: Dvě hlavní Fire a Frost, které se nejčastěji kombinuji s třetí Arcane.

FROST - mágové kombinující frost talenty s arcane jsou vynikajícími bojovníky proti mobum, v tomto případě to znamená že jsou velmi žádaní v instancí, díky slušnému DMG, zpomalovacím efektům a AoE kouzlum se stávají nepostradatelnými bojovníky a skvěle doplňujou cooperaci v instancích. Samozřejmě i frost mág se uplatní v PvP. Na PvP se musíte rychle orientovat v kouzlech (např. při nepřátelském couterspellu rychle dat ice block a počkat než vyprší atd.) a mít kombinaci s arcane talenty. Tímto bych částečně uzavřel frost maga a přešel na mě, zcela vyhovující PvP talenty...

FIRE - talenty převážně ve fire a částečně v arcane jsou dokonalým spojením pro velký DMG během několika sekund.
Rozložení fire talentů pro PvP: Zaprvé záleží na tom jak se vcítíte do ovládání vašeho charakteru, jelikož fire PvP vyžaduje rychlost, postřeh a dobré nabindování kláves. Jestliže jste člověk, který se rychle orientuje v klávesnici, dobré nabindování kláves vám nedělá problém a máte rádi akci a rychlost, věřím tomu, že si mága v PvP užijete na maximum, pravidlo rychle zabij nebo zemřeš, je u mága na denním pořádku s AoE kouzly a schopností vyřadit jednoho protivníka díky polymorfu z boje se z mága stává bojovník, kterému nedělá problém vypořádat se s více nepřáteli najednou.

Doporučení fire talentu pro čerstvé 60lvl: Z mé zkušenosti a dlouhodobého testování talentů, bych dal talenty více do fire (můžete pyroblast a nebo ho vynecháte a dáte si např. vylepšení scorche) a v arcane se dopracovat k nezaměnitelnému presence of mind, většina lidí by si řekla že se víc vyplatí AP (Arcane Power) v kombinaci s Pyroblastem + trinkety na tzv. "DEATHCAST" (jsou to dva trinkety, které se kombinují s AP a zaručí vám celkem slušně zvýšeny DMG u kouzel) tady bych chtěl upozornit že v případě kdy jste čerstvá 60tka, tak nemáte dobré vybavení potřebné na deathcast, nejprve by jste si měli sehnat nějaké setové obečení např. Magister's set, porovnání: Čerstvý 60lvl s deathcastem zasáhne Pyroblastem nepřítele cca něco přez 1000 DMG, ale s dobrým setem dáte přez 1000 v základu a s death castem máte skoro 100% šanci dát DMG i přes 2 až 3K. Proto se vyplatí si změnit talenty až při dobrém vybavení, které přidává dmg u kouzel.


Žádné komentáře