WoW

Petové

Mnoho Hunterů má problém s hledáním lokací a zvířat od nichž se lze naučit další level schopnosti. Zde je jejich seznam, dle lokací.

Stačí si níže prohlédnout lokaci a zjistit, která zvířata (v ní) ovládají, kterou schopnost (na jakém levelu). Pak je stačí ochočit a naučit se je od nich.

Schopnosti lze získat naučením od trenéra petů a pak od různých zvířat v přírodě. Schopnosti se dají rozdělit na aktivní a pasivní. Aktivní schopnosti musí pet aktivovat, aby je použil. Schopnosti pasivní působí neustále.
Pety můžeme rozdělit na útočné, obranné a všestranné. Záleží na vašem herním stylu a taky na tom, co zrovna potřebujete. Dle toho je dobré zvolit správného peta.
Na desátém levelu splníte dvojici kvestů „Taming the beast“ a „Training the Beast“. Nyní máte svého prvního vlastního peta a je na vás jak sním budete zacházet. Pokud se o něj nebudete starat, přijdete o něj.
První warlockův pet nad nímž nikdy nebude mít úplnou moc. Jeho služeb bude moci warlock využít jen po omezený čas. A i vtom čase se bude strachovat chvíle kdy se Infernal vytrhne z pout a vrhne se na toho kdož ho zotročil.
Očekávaný warlockův mount. Warlocky milovaný, ostatními classy proklínaný. Felsteed je mount, kterého warlock získá po té co dosáhne čtyřicátého levelu postavy a splní nenáročný kvest.
Felhunter je poslední spolehlivý pet kterého Warlock přijme do svých služeb. Určitě budete později chtít kontrolovat i Infernala a Doomguarda, ale tito démoni při vyvolání získávají ošklivou vlastnost silné vlastní vůle a brzy se obrátí proti vám samotným.
Succuba je třetím Warlockovým petem, kterého může Warlock získat jakmile dosáhne 20. levelu a splní questy potřebné na její získání.
Posledni komentare
15.05.2011 08:39:07: proc si tam nedal i krvavi elfy? to zrovna sem a nvm kde a jak se ten quest jmenujesmiley${1}
Voidwalker je druhý démonický pet, ke kterému získá Warlock přístup pokud splní questy.
Imp je první pet, ke kterému získá Warlock přístup.