WoW

Petové

Felsteed

Očekávaný warlockův mount. Warlocky milovaný, ostatními classy proklínaný. Felsteed je mount, kterého warlock získá po té co dosáhne čtyřicátého levelu postavy a splní nenáročný kvest.
Získání Felsteeda

Naprostá většina mountů ve světě World of Warcraft se získá zaplacením mnoha goldů. Warlockův mount patří mezi výjimky. Je na něj kvest.

Jakmile dosáhnete se svým warlockem 40 levelu postavy, vypravte se za svým mistrem do hlavního města. Ten vás vyšle do Barrens promluvit si s NPC Strahad Farsan. S tím už jste se seznámili při kvestu na získání Felhuntera. Ale na rozdíl od minulých warločích kvestů, vás nyní nečeká nic těžkého.

Nemusíte kvůli získání svého mounta proběhnout polovinu světa za různými moby. Nemusíte kvůli němu absolvovat těžké souboje s nepřáteli, aby vám vydali nějaké potřebné předměty. Je to možná nejlehčí kvest v celém široširém světě. Stačí jen přijít za Strahadem Farsanem. Oznámíte mu, že vás za ním poslal váš učitel. On vám sdělí kratičký příběh o tom, jak složité pro něj bylo získat Felsteeda a pak vám jednoho dá. Ano je to tak. Felsteed je zcela zadarmo! Stačí mít čtyřicátý level postavy, absolvovat hovor a dostanete přivolávací kouzlo Summon Felsteed.

Od této chvíle jste vlastníkem nádherného černého ohnivého koně. Felsteed je nezaměnitelný svou podobou, která mnohé uchvacuje. Jeho kopyta jsou neustále zahaleny sžíravými plameny ohně, z nozder vydechuje oheň, oči mu temně září a to vše se odráží na jeho černě se lesknoucí kůži.


Aliance i Horda mají na získání Felsteeda shodný kvest. Liší se jen jejich mistři v hlavních městech. Co je tedy zapotřebí udělat?:

Gnom a Human
Summon Felsteed - 1.část

Quest zadává: Briarthorn v Ironforge
Oblast: The Barrens
Cíl: Promluvit si s NPC Strahad Farsan.

Undead
Summon Felsteed - 1.část

Quest zadává: Kaal Soulreaper v Undercity
Oblast: The Barrens
Cíl: Promluvit si s NPC Strahad Farsan.

Orc
Summon Felsteed - 1.část

Quest zadává: Zevrost v Orgrimmaru
Oblast: The Barrens
Cíl: Promluvit si s NPC Strahad Farsan.

Aliance i Horda
Summon Felsteed - 2.část

Quest zadává: Strahad Farsan v Ratchetu
Oblast: The Barrens
Cíl: Vyslechnout si jeho proslov. Pak přijmete kouzlo Summon Felsteed.


Co je dobré vědět

Felsteed zvýší rychlost vašeho hrdiny o 60% a neliší se v tomto směru od ostatních mountů, které hráčské postavy získávají na čtyřicátém levelu.

Felsteed je jeden ze dvou mountů ve světě, kteří mají svůj primát. Nejsou to mounti pro rasu, nýbrž pro povolání. Tohoto si je překvapivě vědomo jen velmi málo hráčů. Proto je na něj kvest, protože je to součástí daného povolání.

Felsteed se oproti normálním (rasovým) mountům vyvolává několik vteřin a stojí manu. Což může být v některých situacích nevýhodou.

Žádné komentáře