WoW

Profese

Alchemy(Alchymie)

Alchymisté míchají různé byliny, aby vytvořili různé lektvary s řadou účinků. Hráč může vytvořit lektvary léčení, neviditelnosti, odolnosti proti elementům, many, oleje na pokrytí zbraní a další.


Alchymie je použitelná pro všechny povolání. Bojovníci na blízko mohou používat alchymii na buffy a léčící lektvary. Alchymie je zábavná profese, kde vytváříte lektvary pro sebe, prodávat je ostatním nebo je dát členům své party a kamarádům. Alchymisti jsou hodně oblíbení, pokud rozdávají lektvary.


Po té, co jsi se naučil základy u trenéra, který se nachází v každém velkém městě, můžeš začít. Nepotřebuješ žádné speciální vybavení nebo příslušenství, kromě vyžadovaných přísad. Alchymie vyžaduje na vytvoření lektvaru vždy lahvičky. Jsou čtyři typy lahviček: Empty (prázdná), Leaded (olověná), Crystal (křišťálová) a Imbued (vštěpená). Lektvary můžeš dělat kdekoliv.


Shromaždování ingrediencí

Pokud si přeješ stát se alchymistou, měl bys už být herbalistou. Je možné být alchymistou i s jinou profesí než je herbalismus, ale neí to doporučováno. Lektvary jsou vytvářeny z bylin. Budeš také potřebovat různé věci od obchodníků tvé profese, stejně jako hledat vzácné přísady z příšer, rybaření, truhel a od ostatních hráčů.


Získávání receptů

Trenér alchymie tě naučí mnoho receptů. Další recepty najdeš z dropů od příšer, truhel a nebo jednoduše od dalších hráčů. Další recepty můžeš odemknout zvýšením reputace u některé z frakcí. Ujisti se, že tvý přátelé vědí, že jsi alchymista, aby ti donesli některé recepty, které najdou.


Alchymie a zisk

Lektvary můžeš prodávat dalším hráčům. Udělej pár lektvaru a pak si za ně urči dobrou cenu. S cenamy můžeš experimentovat, dokud nedosáhneš té správné ceny, nebo se inspirovat cenami ostatních alchymistů. Informuj ostatní o výhodách tvých lektvarů a proč by si je měli koupit. Některé lektvary jsou populárnější než ostatní, třab léčicí lektvary. Nejlepší místo na prodej je aukce.


Příklad alchymistickýh lektvarů

Greater Healing Potion - Větší léčivý lektvar, obnoví 455 - 585 životů.


Mana Potion - Lektvar many, obnoví 455 - 585 many.


Swim Speed Potion - Lektvar rychlého plavání, navýší rychlost plavání o 100% na 20 sekund.

Elixir of Water Breathing - Elixír dýchání pod vodou, po použití umožní zůstat pod vodou 30 minut bez přestávky.

Elixir of Firepower - Elixír ohnivé síly, zvýší kouzelné zranění ohněm o 10 na 30 minut.

Weak Troll's Blood Potion - Lektvar slabé trolí krve, regeneruje 2 životy každých 5 sekund po celou hodinu.


Tipy:

- Alchymista může přeměnit Arcanite a prodávat ho nebo prodávat schopnost přeměny dalším hráčům.

- Alchymisté mohou přeměňovat také kovy.

- Alchymistické buffy se pouze občas kryjí s kouzelnými buffy.

- Pro experta v Alchymii je potřebný skill 125.

- Alchymistické laboratoře, které jsou potřebné k vyrobení některých lahviček, se nacházejí v Blackwing Lair a Scholomance.
Žádné komentáře