WoW

Raidy

Raidový protivníci

Azuregos - Lord Kazzak

Vždy po nějaké době se na světě objeví silný protivník na jehož zabití je potřeba menší armáda. Zde je menší popis dvou z nich.

Azuregos

Lokace: Azshara
Level: -
Limit: -

Před Velkým rozdělením (roztržením kontinentů), město nočních elfů Eldarath vzkvétalo v zemi, která je dnes známá jako Azshara. Věří se, že mnoho prastarých a mocných artefaktů Urozených může být nalezeno mezi ruinami kdysi mocné pevnosti. Po nespočetné generace střeží dračí Modrá letka mocné artefakty a magické znalosti, zajišťujíc, aby nepadli do smrtelných rukou. Přítomnost Azuregose, modrého draka, potvrzuje, že předměty mimořádného významu, možná dokonce lahvičky s bájnou vodou Studny věčnosti, mohou být nalezeny v pustinách Azshary. Cokoliv však Azuregos hledá, jedna věc je jistá: bude bojovat na život a na smrt, aby ubránil magické poklady Azshary.




Lord Kazzak

Lokace: Tainted Scar
Level: -
Limit: -

Po porážce Plamené legie na konci Třetí války se zbývající nepřátelské síly, vedeny Lordem Kazzakem, stáhli do Blasted lands (Zatracených zemí). Zde dodnes setrvávají v oblasti nazývané Tainted Scar, čekajíc na znovuotevření Temného portálu. Říká se, že až bude portál znovu otevřen, Kazzak se svými zbývajícími armádami přesune do Outlandu. Outland, kdysi domovský svět orků Draenor, byl roztrhán současnou aktivací několika portálů, vytvořených orčím shamanem Ner'zhulem a nyní existuje jako rozpadlý svět okupovaný legiemi démonických sil pod velením zrádce nočních elfů, Illidana.


Žádné komentáře